Centrum ogrodnicze i sklep Ogród-Dom – Niepołomice - Ogród Dom s.c.

Witamy na stronie internetowej firmy „Ogród-Dom” z Niepołomic. Naszą specjalnością są usługi ogrodnicze oraz inne prace związane z zagospodarowaniem przestrzeni. Zajmujemy się m.in. projektowaniem i zakładaniem ogrodów, instalacją w nich systemów nawadniających, jak również budową ścieżek i podjazdów z kostki brukowej. Na życzenie naszych Klientów zapewniamy również ogrodom atrakcyjny wygląd przez cały rok. Utrzymanie ogrodów w doskonałej kondycji nie jest łatwe, ale osiągalne dzięki pracy naszych doświadczonych specjalistów. Oferujemy takie usługi jak koszenie trawników czy sadzenie drzew i krzewów, a zimą – odśnieżanie powierzonych nam terenó

Sprzęt ogrodniczy najwyższej klasy

W naszym centrum ogrodniczym w Niepołomicach oraz w naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić najwyższej klasy sprzęt, narzędzia i artykuły ogrodnicze. Wśród naszych propozycji są m.in. kosiarki spalinowe z napędem, traktorki ogrodowe, pilarki spalinowe oraz wiele innych urządzeń nieodzownych do pracy w ogrodzie. Oferta sklepu obejmuje sprzęt czołowych producentów takich jak STIHL i VIKING. Można się u nas również zaopatrzyć w nawozy ogrodnicze – posiadany w sprzedaży najlepsze preparaty do wspomagania wzrostu roślin. Zapewniamy Państwa, że jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania dostawcą bezpiecznego sprzętu ogrodniczego.

Artykuły pszczelarskie

Czytaj więcej...

Zastanawiacie się jak działają kosiarki automatyczne?


My już wiemy! Pierwsze testy za nami :)


W najbliższych miesiącach będzie można zobaczyć u nas na własne oczy jak działają te cudeńka :)

Czym sie zajmujemy?

Nasza firma już od prawie dwudziestu lat działa w Niepołomicach pod Krakowie, świadcząc profesjonalne usługi ogrodnicze.

F.P.U.H. „Ogród-Dom” zapewnia kompleksową obsługę terenów zielonych. Służymy naszych Klientom pomocą od samego początku inwestycji, czyli od zaprojektowania ogrodu poprzez jego stworzenie i utrzymanie. W zakres naszych usług wchodzi zakładanie systemów nawadniających, układanie kostki brukowej oraz dystrybucja i serwis maszyn ogrodniczych (m. in. pilarki elektryczne i piły spalinowe).

Do największych inwestycji zrealizowanych przez naszą firmę w ostatnich latach zaliczamy zagospodarowanie terenów zielonych otaczających fabryki MAN Niepołomice, Royal Canin, MEILLER-KIPPER, DHL Express oraz Oknoplast-Kraków z siedzibą w Ochmanowie, z którymi utrzymujemy stałą współpracę zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Działamy przez cały rok: latem zapewniamy koszenie trawników, sadzenie drzew i krzewów, podlewanie ogrodów oraz utrzymanie czystości parkingów, zaś zimą – głównie odśnieżanie terenów, którymi sie opiekujemy.

Co nas wyróżnia?

Możemy pochwalić się także dużym doświadczeniem w projektowaniu i zakładaniu ogrodów przy domach prywatnych. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy przede wszystkim zadowolenie Klientów firmy „Ogród-Dom” i ich pozytywne opinie, które zwracają uwagę na staranność i profesjonalizm wykonywanych przez nas prac.

Obok działalności usługowej prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości artykułów i narzędzi ogrodniczych (http://www.ogrod-dom.pl/sklep/narzedzia-ogrodnicze/fiskars), a także profesjonalny serwis skuterów.

 

O firmie najlepiej mówią podziękowania, których część zamieszczamy poniżej:

Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...
Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...
Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...
Czytaj więcej...   

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Zapraszamy na Tweeter
Tweeter
Jesteśmy na ask.fm
Ask.fm